Personální a vzdělávací společnost

Kuchař/ka do krásné moderní kavárny

Pro našeho klienta hledáme do nové příjemné kavárny Black coffee, která se nachází v centru Mladé Boleslavi, šikovné nadšence se zkušenostmi v přípravě kavárenských dobrot. Poradíte si se snídaňovým a poledním menu? Nebojíte se pustit i do něco sladkého ke kávě? Baví Vás sledovat nové trendy? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Příprava a servírování studených i teplých pokrmů.
  • Plánování surovin.
  • Spolupráce na složení nabídky jídel.
  • Péče o kuchyň.

Bez čeho to nepůjde?

  • Zkušeností s přípravou kavárenského občerstvení. Kuchařské zkušenosti jsou pro nás nutností, pekařinu či cukrařinu rádi uvítáme.
  • Samostatnosti, pečlivosti, spolehlivosti.
  • Ochoty pracovat na krátký a dlouhý týden.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP na dobu neurčitou v Mladé Boleslavi.
  • Příjemné a moderní prostředí nové kavárny.
  • Kompletní zaučení.
  • Možnost být kreativní a přicházet s novými nápady.
  • Motivující finanční ohodnocení, po zapracování možnost navýšení.
  • Jídlo a kávu na směně zdarma.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme zpět.

Pokud se chcete dozvědět více informací o naší kavárně, podívejte se na naše stránky: https://www.pension1310.com/kavarna
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Na Radouči 1389, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
Black coffee
Müller Lenka
Na Radouči 1389
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
+420603118426
ID: 4100092  Datum zveřejnění: 10.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.