Personální a vzdělávací společnost

Koordinátor zástavby linek se zaměřením na elektroinstalaci

V rámci projektu realizovaného u našeho klienta ŠKODA AUTO obsazujeme pozici Koordinátor zástavby linek pro výrobu baterií pro elektromobily a hledáme na ni vhodného kandidáta. Vaším úkolem bude zajistit realizační fázi projektu, tj. správnost elektro připojení celé výrobní linky, organizačně koordinovat a metodicky řídit dodavatele výrobních zařízení, ponesete rovněž odpovědnost za kvalitu realizace a plnění termínů.
Stavba bude probíhat v Mladé Boleslavi.

Co Vás čeká?

  • Vedení stavby v oblasti elektro, příprava stavby výrobních linek – spolupráce s dalšími útvary výroby, konstrukce a projekce.
  • Koordinace stavby výrobních linek a následných integrací, instalací v oblasti elektro.
  • Rozhodování při řešení problémů a stanovování priorit.
  • Účast na pravidelných grémiích za účasti externích firem a ŠKODA AUTO.
  • Příprava a kontrola podkladů / elektro dokumentace k danému projektu.
  • Spolupráce a koordinování komunikace externích dodavatelů a zákazníka.
  • Nastavování harmonogramu jednotlivých projektů a hlídání klíčových termínů
  • Dohled nad dodržováním technických norem, technologických předpisů, ITS, workshopu pro daný projekt, pracovně-právních předpisů, BOZP a PO.
  • Sledování a kontrola víceprací. Stanovování optimalizačních opatření při zprovozňování.

Co Vám nabízíme?

  • Možná forma spolupráce na HPP i externě (OSVČ).
  • Zajímavé finanční ohodnocení:
- HPP 50 000 – 60 000 Kč/měsíc + služební automobil.
- IČO 80 000 – 90 000 Kč/měsíc.
  • 5 dnů doplňkové dovolené navíc.
  • Zvýhodněné ceny v rekreačním zařízení naší společnosti v Harrachově.
  • Volný vstup do fitness centra v Mladé Boleslavi.
  • Bezplatné očkování.
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
  • Mobilní telefon + možnost zvýhodněných tarifů T-Mobile pro celou rodinu.
  • Možnost služebního automobilu.
  • Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska.

Co požadujeme?

  • Praxi 3-5 let v řízení projektů v oblasti elektro.
  • Znalost čtení technické dokumentace.
  • Vyhlášku 50/1978 min. §6 tj. pracovníci pro samostatnou činnost.
  • Komunikativnost a samostatnost.
  • Znalost předpisů ITS a zákonných norem v oblasti elektro.
  • Flexibilitu, např. ochotu pracovat ve dnech pracovního volna, klidu a o státních svátcích nebo vykonávat práci při samotné realizaci v rámci nočních.
  • NJ min. B2, AJ výhodou.

Zaujala Vás naše nabídka?

Děkujeme! Zašlete nám Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem nebo nás můžete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bočková Molková Marcela
Tř. Národní svobody 158/9
39701 Písek
Česká republika
+420704849659