KUNSTSTOFF - Montážní dělník

DP WORK s.r.o.

Stanislava Maliny 469, Pražské Předměstí, 397 01 Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 065 Kč/měsíc26 065 - 27 548 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás potřebujeme?::
* Fyzickou zdatnost a dobrý zrak.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co budete dělat?::
* Obsluhovat vstřikolisy a provádět kontrolu.
* Pracovat v vícesměnném provozu.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Stačí jen vyplnit potřebné informace a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku ☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Průměrný čistý hodinový výdělek 141 Kč.
* Příplatky za noční směnu 10 %,
* 25 dní dovolené.
* Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 2 000 Kč.
* Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců