Personální a vzdělávací společnost

Tvorba obsahu chybových stromů v systému REP

Máte zkušenosti s tvorbou návodů chybových stromů? Dokáže se orientovat v palubní literatuře vozů? Domluvíte se anglicky a německy?

Pak do projektového týmu u našeho zákazníka ŠKODA AUTO a.s., který rozvíjí koncernový systém REP – Roadside Events Platform , hledáme právě Vás!

Jaká je náplň práce?

  • Tvorba návodů chybových stromů (nehody, poruchy, závady) na nové i stávající modely v německém jazyce v systému REP, resp. v jeho nadstavbě USU Knowledge Center prostředí, jenž pomáhá operátorům v call centrech řešit problémy se závadami vozidel zákazníků ŠKODA
  • Vytipování nových dialogů dle analýzy poruch a řešených závad ŠKODA zákazníků, event. dle detailní analýzy nových technických řešení u ŠKODA vozů a vyhodnocených požadavků od ŠKODA trhů.
  • Spolupráce na koncernové úrovni v rámci vývoje a plánování systému REP na vypracování chybových stromů „Fault Finding Tree“.
  • Zapracování změn u chybových stromů v systému REP dle předlohy.
  • Tvorba mapovacích dat pro modely se službami ŠKODA Connect.
  • Zadání hodnot z mapovací tabulky do systému REP pro současné a nové modely.
  • Zajištění potřebných odborných překladů do NJ/AJ.
  • Zajištění grafického zpracování atypických schémat/ilustrací v rámci podpory konečných zákazníků systému REP.
  • Zpracování analýz chybových stromů a XML-values pro kontrolní světla v USU Knowledge Center prostředí.
  • Účast na online i osobních (ojediněle) interních a koncernových jednáních (AJ/NJ).
  • Testování updatů prostředí USU Knowledge Center.

Co musí nový kolega mít a znát?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Výbornou znalost českého, německého a anglického jazyka (úroveň C1 - denní komunikace v AJ + NJ – technická témata).
  • Absolvované školení „Tvorba obsahu v systému REP“ – USU Knowledge Center (Společnost USU GmbH).
  • Zkušenost s tvorbou chybových stromů v editorském prostředí USU Knowledge Center.
  • Znalosti a zkušenosti s tvorbou palubní literatury a s tím související znalosti a orientaci ve ŠKODA produktech/modelech.
  • Praxi se zpracováním metadat (např. model, motor, varovné kontrolky, PR čísla).
  • Znalost XML pro tvorbu mapovacích dat.

A co získáte?

  • Velmi zajímavou práci na HPP, možnost spolupráce též na IČO.
  • Motivující finanční ohodnocení: 49.000 – 65.000 Kč/měsíc. Odměna je závislá na dosavadní praxi a míře odborné úrovně.
  • Po zapracování možnost občasné práce z domova.
  • Možnost podílet se na mezinárodních projektech.
  • Týden dovolené navíc.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile pro členy rodiny.
  • Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
  • Bezplatné očkování.
  • Volný vstup do fitness centra v Mladé Boleslavi.

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek, živnost
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bočková Molková Marcela
Tř. Národní svobody 158/9
39701 Písek
Česká republika
+420704849659