Úklid nemovitosti v Harrachově

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Harrachov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned / dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsícod 25000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká je náplň práce?::
• Kompletní úklid soukromých apartmánů a penzionů v rámci daného objektu.
• Mytí oken.
• Žehlení.
• Čištění interiérů vozů.
• Drobné zahradnické práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout?::
• Zaměstnání na HPP ideálně pro pár (údržba + úklid).
• Místo pracoviště Harrachov.
• Ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem.
• Mzda od 25 000,-Kč
• Stabilní dlouhodobá práce

Informace o náboru

Jste to Vy, koho hledáme? Pak neváhejte a zasílejte své CV, ať spolu můžeme probrat detaily. Budeme se těšit.::
Neoslovila Vás tato pozice? Nevadí, obsazujeme i mnoho dalších, které nalezne na: https://www.dpwork.cz/jobs
Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?::
• Máte SOU vzdělání.
• Spolehlivost, samostatnost a zručnost je samozřejmost.
• Máte oči dokořán, umíte si organizovat čas a projevujete vlastní iniciativu.
• Zkušenost s úklidem komerčních objektů bude třešnička na dortu.
• Vlastníte ŘP sk. B a jste aktivním řidičem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců