HBPO - Montážní dělník

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Nákladní 275, Mnichovo Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 235 Kč/měsíc30 235 - 32 740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás potřebujeme?::
• Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.
• Spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Průměrný čistý hodinový příjem 163 Kč.
• Variabilní složku mzdy 0 – 9 000 Kč.
• Odměnu 100 Kč/odpracovanou běžnou směnu v délce 8 hod.
• Diety 229 Kč/den.
• Příspěvek na údržbu oděvů.
• Příspěvek na firemní ubytování.
• Výhodné telefonní tarify.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Stačí jen vyplnit potřebné informace a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku ☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co budete dělat? ::
• Montovat FE moduly na montážní lince a provádět kontrolu v průběhu montáže.
• Ukládat díly do přepravních jednotek.
• Ukládat a označovat neshodné výrobky na vyhrazené místo.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců