Rozpočtář - oblast elektro

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Lánovská 1690, 543 01 Vrchlabí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc35000 - 40000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká je náplň práce?::
● Příprava rozpočtů a kalkulací elektro či MaR.
● Spolupráce na přípravě zakázek a projektů.
● Komunikace s projektovými vedoucími a projektanty při tvorbě ideálního technického řešení.
● Poptávka a výběr dodavatelů.
● Naceňování zakázek, zpracovávání nabídek.
● Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby.
● Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby.
● Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout?::
● Perspektivní zaměstnání a dlouhodobé pracovní uplatnění.
● HPP na dobu neurčitou.
● Týden dovolené navíc.
● Jistou mzdu, která bude stanovena na základě zkušeností.
● Veškeré přesčasy jsou propláceny i s příplatky.
● Přispíváme na stravné, v případě přespávání v místě stavby jsou diety samozřejmostí.
● Místo výkonu práce Vrchlabí + občasné služební cesty, kdy budete mít služební auto k dispozici.

Informace o náboru

Splňujete požadavky a zajímalo by Vás více? Neváhejte a zasílejte svůj životopis, ozveme se Vám...::
Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?::
● SOU/SŠ vzdělání v elektro oboru (silnoproud, slaboproud).
● Vyhlášku 50/78 min.§5.
● ŘP sk. B.
● Praxi a zkušenost na obdobné pozici.
● Řídící a organizační schopnosti.
● Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci.
● Znalost práce na PC (MS Office, Outlook...).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců