Vedoucí stavby svařovacích linek

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 69 000 Kč/měsícdle seniority

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?::
• Vedení stavby, příprava stavby svařovacích linek – spolupráce s útvary výroby, konstrukce a projekce.
• Koordinace stavby svařovacích linek a následných integrací, instalací.
• Rozhodování při řešení problémů a stanovování priorit.
• Účast na pravidelných grémiích za účasti externích firem a ŠA.
• Řízení logistických činností v rámci stavby.
• Spolupráce a komunikace s externími dodavateli a zákazníkem.
• Koordinace montážních týmů.
• Spolupráce při řešení kvalitativních problémů ve spolupráci s odbornými útvary ŠA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od Vás požadujeme?::
• Znalost svařovacích linek, stavby svařovacích linek.
• Min. 2 – 4 roky zkušeností v samostatné práci při vedení stavby a činností s tím spojených.
• Organizační schopnosti při vedení stavby.
• Znalost svařovacího nářadí, svařovacích linek – výroba, stavba, zprovoznění.
• Vysoké znalosti práce na PC – Microsoft Office, Outlook.
• Znalost čtení technické a výkresové 2D dokumentace (výkresy, layouty), schopnost prohlížení 3D modelů v PC (programy JT2GO, Catia DMU).
• Vysoké nároky na profesi, odbornost a kvalitu – znalost odborné problematiky nástrojař, zámečník.
• Samostatnost a kreativita při plnění a zadávání úkolů v rámci stavby svařovacích linek.
• Ochota práce ve dnech pracovního volna, klidu a o státních svátcích. Práce v nočních směnách.

Informace o náboru

Splňujete požadavky a zajímalo by Vás více? Neváhejte a zasílejte svůj životopis.::
Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme?::
• HPP od 69 000 Kč / měsíc + služební automobil.
• Po dohodě možnost práce také na IČO.
• Týden dovolené navíc.
• Mobilní telefon, notebook.
• Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Jazykové kurzy, školení a další vzdělávání.
• Firemní rekreační zařízení v Harrachově.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4206788  Datum zveřejnění: 18.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 69 000 Kč/měsíc