Elektronik v automotive - bude to jízda!

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
Leden 2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat?::
• Detailně si nastuduješ elektronickou architekturu nových vozů.
• Testovat funkce řídicích jednotek v autech i na testovacích stavech.
• Vytvářet vlastní testovací stav s akčními členy pro testování vybraných elektronických funkcí vozu.
• Analyzovat vozidlové komunikace.
• Programovat jednoduché skripty.
• Číst nejrůznější technické specifikace a z nich vytvářet zákaznické prezentace.
• Zabývat se diagnostikou, testovat přímo u zákazníka ve výrobě.
• Bavit se při práci, mít z ní radost a všechno to s námi sdílet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak tě chceme motivovat, co nabízíme?::
• Mzdu 30 000 až 50 000 Kč měsíčně. Řekni nám, na kolik se cítíš a ceníš.
• Smlouvu na dobu určitou 1 rok. Pokud budeš fajn (a my pro tebe taky), tak ji rádi prodloužíme na neurčito.
• Mobil podle tvého výběru – iPhone nebo Android, je to jenom na tobě.
• Každé dva roky příspěvek 15 400 Kč na nový telefon.
• Extra výhodný tarif, neomezené volání, SMS, data.
• Roční odměnu do výše 15%.
• 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost.
• Stravenkový paušál, za každý den v práci 63 Kč, to je navíc téměř 1300 Kč extra ke mzdě každý měsíc.
• Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně. (Na sport, divadlo, dovolenou.. a když nás sevře lockdown, tak třeba na online jazykový kurz - výběr je jen na tobě).
• Flexibilní pracovní dobu a až tě pořádně zaučíme, tak i práci z domu (baru, kavárny), pokud budeš chtít.
• MultiSport kartu pro tebe, pro doprovod i dítě.
• Volné nebo zlevněné vstupy do sportovních a relaxačních zařízení.
• Příspěvek na penzijko.
• Slevy na nákup zboží a produktů nejen od T-Mobile, ale i od našich smluvních partnerů.

Informace o náboru

Chceš zkusit něco nového? Práci, která tě bude bavit? Máš kámoše, kterého by to zajímalo? Ozvi se nám co nejdříve. Za doporučení se Ti odměníme.::
Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme?::
• minimálně SŠ s maturitou, technický obor, zaměření na elektroniku nebo automotive.
• Vyhlášku číslo 50 §5 a vyšší. (Pokud máš technické vzdělání a nemáš vyhl. č. 50 nevadí, doškolíme tě).
• Vzdělání elektrotechnického směru.
• Angličtinu na pokročilejší úrovni.
• Němčina je výhodou.
• Samostatnost.
• Baví tě auta, jsi praktik, máš rád třeba i motorky, jsi tak trochu kutil, může tě bavit sport, jsi pohodář.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců