Optometrista

DR. OPTIK Moravia s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme optometristu nebo optometristku pro oční optiku DR. OPTIK Moravia s.r.o. Společnost je mladá dynamická společnost, která buduje postupně síť optik po celé České republice. Optometrista nebo optometristka, bude mít na starosti měření zraku, odborné poradenství zákazníkům i samotný prodej brýlí a dalších optických pomůcek. DR. OPTIK Moravia s.r.o. je společnost - část holdingu, která se specializuje na Moravu, pod odborným vedením as. MUDr. Jaroslava Madunického, vedoucího lékaře Refrakčního a laserového centra v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru, nadšení pro osobní rozvoj, zájem získat praktické zkušenosti, příjemné, milé a profesionální vystupování, ochotu poskytovat kvalitní služby za příznivé ceny.
Lokalita výkonu práce:
dle domluvy, - okolí měst Brno, Břeclav, Kojetín, Vyškov, Letovice, Tišnov, Kuřim, Blansko, Boskovice, Bystřice nad Pernštejnem, Bučovice, Šlapanice, Kroměříž, Zlín, Olomouc, Prostějov, Mikulov, Znojmo, Hodonín. a jiné

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• měsíční mzda 30.000,- Kč
• silné zázemí stabilní české společnosti
• práci v příjemném prostředí a kolektivu
• pravidelné vzdělávání v oboru
• školení vedené profesionály v oboru optometrie
• exkurze u výrobců produktů
• jednosměnný provoz
• zvýhodněný nákup optických pomůcek
• příspěvek na dopravu do zaměstnání
• finanční odměny za ekonomický růst
• stravenky
• možnost, ne nutnost, přidělení firemního automobilu
• firemní telefon
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

optometrista

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nadšení pro osobní rozvoj, zájem získat praktické zkušenosti, příjemné, milé a profesionální vystupování, ochotu poskytovat kvalitní služby za příznivé ceny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je mladá dynamická společnost, která buduje postupně síť optik po celé České republice. DR. OPTIK Moravia s.r.o. je společnost - část holdingu, která se specializuje na Moravu, pod odborným dohledem as. MUDr. Jaroslava Madunického, vedoucího lékaře Refrakčního a laserového centra v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3546498  Datum zveřejnění: 25.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000