Zvýšení platu pro operátory ve výrobě - měsíčně až 25 000 Kč plus bonusy, Nástup ihned (Havlíčkuv Brod)

DRAFT people s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost hledáme pracovníky na pozici výrobní pracovník / výrobní pracovnice.
Společnost zajišťuje výrobu plechových komponentů pro automobilový průmysl (nápravy, výfuky ...)
Obsazujeme pracovníků na pracovní pozice do logistiky, svařovny, lisovny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Pracovní smlouva na dobu neurčitou ihned
-Výplata mzdy k 20. dni po skončení měsíce
-Záloha po odpracování týdnu
-dotované stravování
-Příplatky za práci nad čas
-ubytování zabespečeno a hrazeny
-oblečení ZDARMA
-Lékařská prohlídka ZDARMA
-doprava do práce a z práce zdarma
-Pro zaměstnance z okolí příspěvek na bydlení 2000Kč k výplatě
-Bonusy za dobré odvedenou práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou karosářských dílů a výfuků a ostatních výrobků z plechu pro automobily.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DRAFT people s.r.o. jsme agentura práce působící v České republice, obsazujeme zaměstnanců na jednoduché pracovní pozice, např. pomocný operátor ve výrobě, kontrolor kvality, řidič VZV, manipulant ale i na odbornější pozice jako brusič, zámečník, svářeč, fixturant. Naší prioritou je vzájemná spokojenost zaměstnance, zaměstnavatele a uživatele.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Machkova 587/42
500 11 Hradec Králové
ID: 3276983   Datum zveřejnění: 3.1.2018