Instalatéři - Německo - aktuálně rozhraní Sasko-Bavorsko -nástup ihned!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Plat 1900 - 2000 eur netto ! Nástupní prémie 300 euro!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá personální firma DREMO přijme do hlavního pracovního poměru zkušené instalatéry pro našeho klienta v německém Sasku . Tato pracovní pozice je výhodná pro uchazeče z Karlovarského kraje.

Co Vás čeká:
  • instalace potrubních systémů k bazénům
  • svařování a lepení plastového potrubí
  • údržba a nutné opravy
  • výměna částí, např. těsnění, filtrů a nástavců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

  • německý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • tarifní výdělek 13,13 euro/ hod plus denní diety
  • ubytování zajištěno a hrazeno
  • 300 euro nástupní prémie
  • benefitová karta za produktivitu - 44 euro měsíčně bez DPH
  • služební vozidlo na cesty po Německu
  • možnost výplaty týdenních záloh
  • 1x měsíčně úhrada PCR testu na Covid-19
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • ročně 100 euro příspěvek na pracovní oděv

Informace o náboru

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy s našimi zaměstnanci řešíme problematické situace a hledáme individuální řešení. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavebnictví, nemovitosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • výuční list v oboru a/nebo víceletá doložená praxe v oboru instalatér, topenář
  • němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie
  • dobrá orientace v technických návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • řidičský průkaz a vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 1831938  Datum zveřejnění: 21.1.2021