Elektroinstalatéři do Německa - prémie 300 Euro! (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 200 EUR/měsícNástupní prémie 300 Euro! Bonusová Sodexo karta 44 Euro měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi zkušený elektroinstalatér a hledáš odpovídající pracovní uplatnění?
Nejsi spokojen s organizací práce a platovými podmínkami?
Šéf považuje Tvoje stížnosti za nedůležité?
Tvoje pracovní umístění či zakázky jsou spíše krátkodobé a chybí Ti dlohoudobá pracovní perspektiva a jistota výdělku?
Rád bys ukázal, co v Tobě je?

Mrkni na to, co Tě u nás čeká:

  • smlouva na dobu neurčitou s naší firmou Dremo
  • tarifní výdělek a diety
  • práce po celý rok díky našemu širokému portfoliu zákazníků v různých regionech Německa
  • výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru budeš v kontaktu s Tvým osobním disponentem
  • příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou

Náplň práce:

  • domovní instalace
  • instalace v obchodních a kancelářských prostorách, zdravotnických zařízeních
  • průmyslové instalace
  • instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
  • instalace domovních přípojek
  • instalace osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
  • zasazení vypínačů, zásuvek

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
  • zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
  • možnost výplaty týdenních záloh
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
  • zajišťění ubytování v místě výkonu práce
  • 80-ti hodinové pracovní konto

PRÉMIE VE VÝŠI 300 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE ZAJIŠTĚNA! Konkrétněji s vhodnými uchazeči při telefonickém pohovoru.

ZAMĚSTNÁME TAKÉ DVOJICE, němčina nutná u obou pracovníků!

Informace o náboru

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Elektroinstalace a vše, co nabízená práce spojená s touto profesí obnáší.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrikář, elektroinstalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie, schopnost samostatné komunikace na pracovišti
  • víceletá pracovní zkušenost v oboru
  • zkušenost v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska nebo Švýcarska, ne starší 5-ti let a trvající alespoň několik měsíců

Dále požadujeme:
  • výuční list v oboru
  • dobrou orientaci v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • slušné vystupování a výbornou pracovní disciplínu
  • samostatnost
  • flexibilitu - připravenost na práci na více projektech v průběhu roku (projekty mohou mít různou dobu trvání a mohou probíhat na různých místech v Německu)
  • vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 1841312  Datum zveřejnění: 8.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc