Reagujte bez životopisu

Ošetřovatel do stacionární péče - Německo (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
tarifní hodinový plat + diety - od 1600-1900 euro čistého, benefitová karta za produktivitu - 44 euro měsíčně bez DPH

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou zkušené ošetřovatele do různých zařízení s komplexní péčí v Německu.

Náplň práce:
  • odpovědná a komplexní péče o pacienty v lůžkových zařízeních, zejména v domovech
seniorů
  • zdravotní péče a pomoc při pohybu a aktivaci pacientů
  • dodržování nutných ochranných opatření
  • dodržování a realizace platných hygienických předpisů
  • dokumentace provedené práce
  • dokumentace léčby

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práci na hlavní pracovní poměr v Německu na dobu neurčitou
  • tarifní hodinový plat - plat od 1600-1900 euro čistého
  • benefitová karta za produktivitu - 44 euro bez DPH měsíčně
  • kompletní organizace práce a ubytování, které je zdarma
  • příplatky za přesčasy, práci o svátcích a víkendech
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • možnost výplaty týdně ve formě záloh
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu

Informace o náboru

Nebojíte-li se zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Komplexní (stacionární nebo ambulantní) péče o staré a nemocné osoby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ošetřovatel

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • dobrá znalost němčiny (min. B1)
  • praxe z domovů seniorů, domovů s pečovatelskou službou, nemocnic, ambulantní péče (min. 1 rok), nebo praxe ze 24-hodinové péče (min. 3 roky)
  • min. požadavek na vzdělání: ošetřovatelský kurz
  • pozitivní postoj ke starším a nemocným osobám
  • připravenost na práci ve směnách, o víkendech a svátcích
  • flexibilita (místo výkonu práce se může měnit - spolupracujeme se zařízeními po celém Německu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 1865176  Datum zveřejnění: 5.2.2021