Reagujte bez životopisu

Odborný ošetřovatel do Německa (m/ž/n) - plat od 28 EUR/hod.

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Plat 28 EUR/hod + diety ! Benefitová karta - 50 EUR netto měsíčně. Prémie 300 EUR !

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významné provozovatele domů pro seniory v Německu hledáme odborné ošetřovatele (m/ž/n). Jedná se o práci na plný pracovní úvazek. Smlouvu o pracovním poměru na dobu neurčitou uzavřete s naší firmou DREMO Personaldienstleistung.

Vykonávané činnosti a odpovědnosti:

  • poskytování základní péče při dodržování nutných preventívních opatření
  • plánování a provádění požadované péče
  • zajištění zdravotního ošetření (podávání injekcí, léků, apod.)
  • dokumentace péče, podávání hlášení o stavu pacientů
  • další činnosti odpovídající Vaší kvalifikaci jako odborného ošetřovatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čekají Vás rozmanité činnosti v oblasti komplexní péče odpovídající Vaší kvalifikaci.
Německá pracovní smoluva na dobu neurčitou.
Atraktivní platové ohodnocení s příplatky za nadstandardní výkony, přesčasy, soboty a neděle jsou samozřejmostí.
Ubytování organizačně zajišťujeme. Ubytování je pro naše zaměstnance zcela zdarma.

Platové podmínky:
28 EUR brutto/hodina plus diety
Benefitová karta - 50 EUR netto měsíčně.
Prémie 300 EUR !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Domovy s pečovatelskou službou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • úspěšně ukončené minimálně 3-leté studium v oboru ošetřovatel/zdravotní sestra uznané v Německu !!!
  • samostatnost a zodpovědnost
  • spolehlivost a schopnost týmové práce
  • tělesná a fyzická odolnost
  • velmi dobrá znalost německého jazyka - úroveň B2
  • řidičský průkaz vítán
  • pracovní zkušenosti z německy mluvících zemí vítány
  • základní znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3315107  Datum zveřejnění: 7.2.2024