Procesní mechanik pro plasty a kaučuk (m/ž) - Německo - prémie 500 Euro

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
3000 - 3300 Euro měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš mít zázemí solidní německé firmy? Jistota práce po celý rok je pro Tebe důležitá? Práce mimo domov není problém? Pak máme nabídku právě pro Tebe.

Následující činnosti Tě u nás čekají:

- provoz vstřikovacích strojů nebo vstřikovacích lisů
- nastavení, vybavení a spuštění strojů
- zajištění výrobního procesu
- dodržování kvality a termínů
- údržba a čištění výrobních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

NNÁSTUPNÍ PRÉMIE 500 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE!
Konkrétněji s vhodnými uchazeči při telefonickém pohovoru.

Naše výhody:

- práce na dobu neurčitou
- tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
- práce po celý rok bez přestávek
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
- možnost výplaty záloh týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
- zajišťění ubytování v místě výkonu práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

zpracování plastů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání nebo víceletá praxe v oboru zpracování plastů a kaučukové technologie
- odborné znalosti v oblasti zpracování plastů z polypropylenu (PP), polyethylenu (PE), polyvinylchloridu (PVC) nebo polyvinylidenfluoridu (PVIF)
- zručnost, zodpovědná a organizovaná práce, vytrvalost
- čtení jakož i zhotovení technické dokumentace
- požadované jsou znalosti v oblasti svařování plastů, - například svařování horkými plyny nebo svařování extruderů
- dobrá až velmi dobrá znalost německého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Láká Tě pracovat v Německu, Tvoje němčina je solidní, ale zatím jsi nenašel ODVAHU?
Nechceš si sám obstarávat zakázky a chceš mít PRAVIDELNÝ příjem?
Tvůj zaměstnavatel sliboval pravidelně peníze na účtu, ale dodnes Ti nějaké to EURO chybí?
Chceš poznat, co je to INDIVIDUÁLNÍ přístup k zaměstnanci?
Více než 50 procent pracovních ÚKOLŮ byly činnosti, které by mohli vykonávat lidé bez odborných znalostí a zkušeností?

...zkus to u DREMO Personaldienstleitung!

Věříme, že rozptýlíme Tvoje obavy a ukážeme, jak to ŠLAPE u německé personální firmy s více než 20-ti letými zkušenostmi v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Dremo Personaldienstleisung má sídlo v Sasku a jejími zákazníky jsou firmy ze všech spolkových zemí. Náš tým se díky výborné organizaci práce, profesionalitě a lidskému přístupu stará o to, aby byli spokojeni zaměstnanci i zákazníci.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Overbeckstr. 21
01139 Dresden
Německo

Kontakt

ID: 3477422   Datum zveřejnění: 2.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3000 - 3300 Euro měsíčně