Ihned! Šikovní instalatéři - Sasko - dojíždění z domova (m/ž)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
od ca 2300 Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na hlavní pracovní poměr zaměstnáme instalatéry (voda, topení, kllimatizace).
Bydlíš-li v regionu Krušných hor nedaleko hranic s Německem a jsi ochoten DOJÍŽDĚT ZA HRANICE, pak čti prosím dále.

Tvoje úkoly:
- instalace, provoz a obsluha sanitárních zařízení, topení a klimatizací
- výměna částí (např. těsnění, filtry, nástavce)
- zasítění soustav a systémů
- zjištění chyb a jejich oprava
- eventuelně i údržba a oprava zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP a na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
- tarifní plat a diety (měsíční čistý výdělek cca od 1700 Euro)
- výborná organizaci práce
- velmi individuální přístup
- plat pravidelně bez prodlení na Tvém účtě
- možnost týdenních záloh
- dovolená 24-30 dní

K tomu: nástupní prémie 500 Euro!

Informace o náboru

Vlastní automobil nutný (pouze k dopravě do/z práce).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Instalace sanitární techniky, topení, klimatizací.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- víceleté zkušenosti v oboru
- výuční list v oboru
- němčina na komunikatívní úrovni
- spolehlivost
- samostatnost
- ochota dojíždět (cca do 1 hodiny cesty)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Láká Tě pracovat v Německu, Tvoje němčina je solidní, ale zatím jsi nenašel ODVAHU?
Nechceš si sám obstarávat zakázky a chceš mít PRAVIDELNÝ příjem?
Tvůj zaměstnavatel sliboval pravidelně peníze na účtu, ale dodnes Ti nějaké to EURO chybí?
Chceš poznat, co je to INDIVIDUÁLNÍ přístup k zaměstnanci?
Více než 50 procent pracovních ÚKOLŮ byly činnosti, které by mohli vykonávat lidé bez odborných znalostí a zkušeností?

...zkus to u DREMO Personaldienstleitung!

Věříme, že rozptýlíme Tvoje obavy a ukážeme, jak to ŠLAPE u německé personální firmy s více než 20-ti letými zkušenostmi v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Dremo Personaldienstleisung má sídlo v Sasku a jejími zákazníky jsou firmy ze všech spolkových zemí. Náš tým se díky výborné organizaci práce, profesionalitě a lidskému přístupu stará o to, aby byli spokojeni zaměstnanci i zákazníci.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Overbeckstr. 21
01139 Dresden
Německo

Kontakt

ID: 3491980   Datum zveřejnění: 2.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od ca 2300 Euro