Pracovník pro ohýbání plechů - Sasko - Dippoldiswalde (m/ž)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností (cca od 2300 Euro čistého měsíčně vč. diet)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Tě práce v Německu na dobu neurčitou u solidního zaměstnavatele?

Pro našeho partnera - firmu ze Saska - hledáme posilu do pracovního týmu v oblasti práce s kovem!

Nástup možný od ledna 2019.

Jedná se o práci s dojížděním z domova - vhodné pro uchazeče z regionu.

Plat ca od 11 Euro hrubého za hodinu, k tomu příspěvek na cestovné. Konkrétní platovou nabídku obdržíte po rozhovoru s naším osobním disponentem.

Podmínkou:

  • vlastní automobil
  • zkušenosti v oboru (CNC, ohýbání plechů do stanovených úhlů, práce s lisem, opracování kovů)
  • znalost nemčiny na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, zručnost, flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní německé personální firmy
  • práce na dobu neurčitou, základní pracovní dobu 8 hodin denně
  • velmi individuální přístup
  • nástupní prémii 500 Euro!

Těšíme se na Tvůj životopis v němčině!
Tel.: +49 351 89 775 22 nebo +420 234 709 522

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velice důležitá. Přečtěte si prosím pozorně naše zásady o ochraně osobních údajů. (www.dremo.com/policy).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Firmy v oblasti práce s kovem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kovovýroba

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3559264  Datum zveřejnění: 20.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle zkušeností (cca od 2300 Euro čistého měsíčně vč. diet)