Reagujte bez životopisu

Hledáme pracovníky do výroby desek s plošnými spoji! Vhodné pro ženy!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Nadtarifní plat + diety - rádi Vám vyhotovíme finanční nabídku -nástupní prémie po 3 měsících práce 300 EUR! -benefitová karta - kredit v hodnotě 50 EUR každý měsíc a další bonusy ...

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• osazování desek s plošnými spoji
• příprava složek
• oddělování a páskování desek s plošnými spoji
• práce s počítačem
• kontrola kvality a oprava chyb
• směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavá a rozmanitá práce
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • po dohodě možnost zajištění ubytování
  • nadtarifní plat od 12,10 EUR + diety! Rádi Vám vyhotovíme finanční nabídku!
  • prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně
  • nástupní prémie 300 EUR!
  • příspěvky na dovolenou a na Vánoce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta v okolí Drážďan hledáme posily do výrobního týmu se zaměřením na elektroniku a to přesně na výrobu desek s plošnými spoji.
Máte rádi rozmanitost, nové výzvy, možnost se neustále učit novým věcem?
Chcete si vydělat a zůstat pokud možno v blízkosti českých hranic?
Tak toto je přesně výzva pro Vás!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Pracovník ve výrobě

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • požadujeme zkušenosti ve výrobě, nejlépe v
automobilovém průmyslu nebo ve výrobě, kde je zapotřebí
jemná motorika
  • přesná práce a trpělivost
  • schopnost koncentrace
  • znalost německého jazyka na úrovni B1, angličtina výhodou
  • počítačová gramotnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 4369811  Datum zveřejnění: 5.8.2022