Reagujte bez životopisu

Práce v domově pro seniory v Německu jako pečovatel/ka (m/ž/n)!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Overbeckstraße, Drážďany, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Výdělek od 2.000 až 2.500 EUR čistého měsíčně! Nástupní prémie 300 EUR! Prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně! Ubytování zdarma!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma DREMO Personaldienstleistung GmbH nabírá zaměstnance do domovů seniorů v Německu.

Co na Vás čeká:
➖ odpovědná komplexní péče o pacienty v domovech seniorů (stacionární péče)
➖ pomoc při pohybu a aktivaci pacientů
➖ doprovázení pacientů při jejich aktivitách během dne
➖ dokumentace provedené práce

V rámci vykonávání práce se považuje za samozřejmost dodržování ochranných opatření a hygienických předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

✔️ práce na dobu neurčitou na základě německé pracovní smlouvy
✔️ tarifní výdělek a diety - 2.000 až 2.500 EUR čistého měsíčně
✔️ nástupní prémie 300 EUR
✔️ prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně
✔️ ubytování zdarma (zajišťujeme kompletní organizaci ubytování) !!!
✔️ příplatky za přesčasy, práci o svátcích, za noční práci
✔️ příspěvek na Vánoce a na dovolenou
✔️ až 30 dní dovolené
✔️ sociální zajištění (zdravotní, důchodové, pojištění v nezaměstnanosti)
✔️ možnost vyplácení peněžních záloh týdně
✔️ v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a obuvi
✔️ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Informace o náboru

Nebojíte-li se zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Péče o osoby závislé na pomoci druhého člověka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ošetřovatel

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

➖ dobrá znalost němčiny - schopnost komunikovat v práci i v běžných situacích
➖ praxe z domovů seniorů, domovů s pečovatelskou sloužbou nebo nemocnic
➖ výhodou zkušenost z oblasti ambulantní péče
➖ min. dokončené vzdělání v oboru ošetřovatel (ošetřovatelský kurz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4417381  Datum zveřejnění: 11.4.2024