Reagujte bez životopisu

Skladník/picker - Wilsdruff, Sasko- Německo!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Plat od 13,13 EUR/hod plus cestovné 100 EUR/měs.! 300 EUR nástupní prémii po 3 měsících trvání pracovního poměru! Benefitová karta - nezdaněných 50 EUR každý měsíc!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • zpracování příchozího a odchozího zboží
  • vyřizování a kontrola objednávek
  • obsluha podlahových dopravníkových systémů
  • kompletace, vychystávání výrobních zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavou a pestrou pracovní činnost v rámci dlouhodobého pracovního umístění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • tarifní plat 13,13 EUR plus cestovné 100 EUR/měs.
  • 300 EUR nástupní prémii po 3 měsících trvání pracovního poměru
  • benefitova karta - kredit v hodnotě 50 EUR každý měsíc
  • příspěvky na dovolenou a na Vánoce
  • pracovní oblečení zdarma
  • placenou dovolenou až 30 dní za rok
  • na přání peněžní zálohy týdně

Informace o náboru

-několikaletá odborná praxe v oboru logistika
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • znalost PC
  • dvou směnný provoz PO-PA
  • samostatná, strukturovaná práce
  • schopnost pracovat v týmu a spolehlivost
  • vhodné pro uchazeče, kteří přímo bydlí v okolí Drážďan nebo blízko státních hranic s Německem
  • bez možnosti ubytování
  • vlastní automobil

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nabízíme pracovní pozici v oblasti skladování a logistiky u našeho klienta ve Wilsdruffu v německém Sasku!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Logistika/skladování

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 4418653  Datum zveřejnění: 14.10.2022