Reagujte bez životopisu

Pomocný i kvalifikovaný podlahář (m/ž/n)- práce v Německu!Dobré finanční ohodnocení!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 2400- 2800 EUR čistého vč.diet! Nástupní prémie 300 EUR! Benefitová karta za produktivitu - 50 EUR nezdaněných každý měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zkušeným i pomocným podlahářům nabízíme pracovní možnosti u našich klientů v různých regionech Německa.

➖pokládání nejrůznějších podlahových krytin (linolea, koberců, PVC, vinilové designové
krytiny, kaučuku, atd.)
➖příprava podkladové podlahy
➖měření, řezání, případně střih a upevnění podlahové krytiny
➖příprava a montáž podlahových lišt
➖transport a čistění podlahových krytin
➖občasné vytrhávání starých podlahových krytin

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÉMIE 300 EUR PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE!

➖ práce na hlavní pracovní poměr v Německu na dobu neurčitou
➖ nadtarifní výdělek plus diety - od 2400 - 2800 EUR čistého vč. diet -konkrétní platovou nabídku poskytne disponent na základě znalostí a zkušeností
➖ benefitová karta za produktivitu - 50 EUR nezdaněných měsíčně
➖ výborná kompletní organizace práce a ubytování - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
➖ až 30 dní dovolené ročně
➖ příspěvek na Vánoce a na dovolenou
➖ možnost výplaty záloh za každý odpracovaný týden
➖ příspěvěk na pracovní oděv - 100 EUR ročně
➖ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Nemovitosti, stavby - pokládání podlahových krytin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • výuční list v oboru a/nebo víceletá praxe
  • němčina na jednoduché komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • flexibilita
  • řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou
  • pracovní zkušenosti z Německa vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 4535922  Datum zveřejnění: 23.8.2023