Reagujte bez životopisu

Pracovník v oblasti kovovýroby (m/ž/n) - okolí Freitalu, Německo!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15,88 EUR/hod.Nástupní prémie 300 EUR! Benefitová karta - kredit 50 EUR nezdaněných měsíčně! Příplatek cestovné!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podpořte náš pracovní tým v pracovní oblasti kovovýroby. Vaše zkušenosti mohou být přínosem pro našeho stálého klienta v okolí Freitalu v Německu. Vhodné pro uchazeče v příhraničí na denní dojíždění.!
Zajistěte si jistotu práce po celý rok a získejte řadu benefitů!

Náplň práce:
◼ přeprava ocelových dílů do ohřívací pece pomocí jeřábu / vysokozdvižného vozíku.
◼ montáž polotovarů do tavicího zařízení
◼ obsluha zařízení na tavení polotovarů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUPNÍ PRÉMIE 300 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE!

Nabízíme Vám :
◼ zajímavou kvalifikovanou práci na německou pracovní smlouvu s dobou neurčitou
◼ nadtarifní plat 15,88 EUR plus příspěvek na dojíždění
◼ 300 EUR nástupní prémie po třech odpracovaných měsících
◼ prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně
◼ příspěvka na dovolenou a Vánoce
◼ příspěvky na spoření na péči ve stáří
◼ oblečení zdarma
◼ až 30 dní placené dovolené
◼ na přání peněžní zálohy týdně

Informace o náboru

Nebojíte-li se zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firmy působící v kovovýrobě

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

◼ zkušenosti v oblasti kovovýroby výhodou
◼ výhodou zkušenosti v oblasti transportu - mostový jeřáb, vysokozdnih
◼ komunikativní znalost německého jazyka
◼ fyzická odolnost
◼ strukturovaný způsob práce
◼ ochota pracovat ve směnném provozu
◼ osobní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4573072  Datum zveřejnění: 5.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,88 EUR/hod.