Reagujte bez životopisu

Zkušení pracovníci do skladu (m/ž/n) - Drážďany, Německo!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
14,3 EUR/hod.Plat od 14,30 EUR brutto plus cestovné nebo zajištění ubytování! 300 EUR nástupní prémie! Benefitová karta - nezdaněných 50 EUR každý měsíčně!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • správně skladování zboží
  • včasné a řádné zásobování materiálem v souladu se zásobovacími listy, balicími listy a dalšími odběry materiálu
  • vrácení nepožadovaného materiálu
  • zaměření na sestavování a kompletace zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavou a pestrou pracovní činnost v rámci
dlouhodobého pracovního umístění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • plat od 14,30 EUR/hod. brutto
  • možnost zajištění ubytování, diety 40 EUR netto, pro denní
pendlery - 20-30 EUR netto příspěvek na cestu
  • 300 EUR nástupní prémii po 3 měsících trvání pracovního
poměru
  • prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR každý měsíc
  • příspěvky na dovolenou a na Vánoce
  • příspěvky na důchodové pojištění
  • pracovní oblečení zdarma
  • placenou dovolenou až 30 dní za rok
  • na přání peněžní zálohy týdně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nabízíme pracovní pozici v oblasti skladování a logistiky u našeho stálého klienta v Drážďanech v Německu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Logistika/skladování

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ukončené odborné vzdělání v oboru skladník nebo případně několikaletá odborná praxe v tomto oboru
  • schopnost samostatně vykonávat výše uvedené činnosti
  • osobní automobil
  • připravenost pracovat ve směnném provozu (PO-PA - ranní,
odpolední směna)
  • nutný průkaz na vysokozdvižný vozík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4577229  Datum zveřejnění: 21.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,3 EUR/hod.