Reagujte bez životopisu

Svářeč MAG 135 (m/ž/n) - Plauen, Německo!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Plaue, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Zkušený zámečník/svářeč od 16,42 EUR + diety od 44 EUR na den ! Nástupní prémie 300 EUR!Prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jde o svařování velkých a těžkých konstrukcí nemáte konkurenci? Svými zkušenostmi podpoříte v budoucnu výkonnou a inovativní společnost v oblasti ocelových konstrukcí v Německu. Možnost ubytování!

Náplň práce:
◼ svařování těžkých ocelových konstrukcí mostů
◼ výroba na hale

Zaměstnanecké výhody, benefity

◼ německý pracovní poměr na dobu neurčitou
◼ plat od 16, 42 EUR plus diety od 44 EUR na den
◼ zajištěné ubytování
◼ 300 EUR nástupní prémii po 3 měsících trvání pracovního poměru
◼ prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR každý měsíc
◼ příspěvky na dovolenou a na Vánoce
◼ příspěvky za přesčasy
◼ příspěvky na důchodové pojištění
◼ pracovní oblečení zdarma
◼ placenou dovolenou až 30 dní za rok
◼ na přání peněžní zálohy týdně

Informace o náboru

Nebojíte-li se zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Inovativní společnost v oblasti ocelových konstrukcí v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

němčina - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

◼ zkušenosti se svařováním podle technických výkresů
platné svářečské průkazy (135/136)
◼ ochota pracovat ve třísměnném provozu (po - pá)
◼ schopnost základní komunikace v německé jazyce
◼ znalost obsluhy mostového jeřábu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4728725  Datum zveřejnění: 18.3.2024