Nákupca drevnej hmoty

DREVOINDUSTRIA SMOLENICE, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsícplatební ohodnocení v průměru od 50 000Kč do 75 000Kč dle výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň: přejimky dřeva na čínský trh, dozor nad těžební technologií, komunikace s kolektivem a minimálni skušenost s praci s motorovou pilou.
Místo výkonu práce ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody a benefity: dobré platební ohodnocení dle výkonu, služební auto, veškeré pracovní vybavení

Informace o náboru

Naše společnost hledá nové členy do našeho pracovního kolektivu. Lidi se zájmem o práci v lesnickém oboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: flexibilitu, zájem o práci, nutnost cestování, zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

nákup a predaj drevnej hmoty

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3920461  Datum zveřejnění: 5.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc