Можливість для людей з України

Vodič MKD, CZ-DE

DREVOINDUSTRIA SMOLENICE, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
31.3.2023
1 200 - 2 700 EUR/mesiacFinálna mzda záleží od odpracovaných dní a odjazdených hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická, stabilná spoločnosť Drevoindustria Smolenice, s.r.o., pôsobiaca v lesníctve prijme do trvalého pracovného pomeru vodiča na kamión. Máme záujem o šikovného, skúseného a zodpovedného vodiča s praxou.

NÁPLŇ PRÁCE:
- preprava kontajnerov po EU, prevažne CZ-DE-BE-NL-PL
- zodpovednosť za čistotu zvereného dopravného prostriedku
- drobné opravy na vozidle
- vp skupiny C+E + kkv + tachografová karta podmienkou
- práca na turnusy, 2 týždne práca / 1 týžden doma alebo 4 týždne práca / 2 týždné doma, prípadne dohoda

- firemný mobilný telefón
- časom možnosť dochádzania na miesto výkonu práce firemným vozidlom
- zabezpečené ubytovanie počas čerpania víkendovej pauzy

PLAT:
14 EUR v čistom za hodinu jazdy !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Mobilný telefón / smartphone - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič LKW

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

DREVOINDUSTRIA Smolenice, s.r.o. je dynamická firma, ktorá realizuje svoje aktivity v lesnícko-drevárskej sfére. Získané skúsenosti a vedomosti v daných oboroch nám umožňujú riešiť situácie efektívne a empiricky so šetrným prístupom k prírode. Sme otvorení novým možnostiam a vyhľadávame dlhodobú a korektnú spoluprácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512520  Datum zveřejnění: 2.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac