Elektro specialista - řídící systémy - mechatronik

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Místo práce
Dolní 100, Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opravy a prevence strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fond pracovní doby 7,5 hod/den
- 5 týdnů dovolené
- roční mimořádná odměna (13. mzda)
- odměna 600,- Kč za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby)
- dopravné (v případě dojíždění z bydliště mimo Prostějov)
- stravné (cena standardního jídla je 26,- Kč)
- individuální zaměstnanecký benefit ve výši 6 000,- Kč za rok (poukázky flexi pass či penzijní připojištění)
- vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení)
- odměny při životních či pracovních jubileích
- letní rekreace pro děti zaměstnanců zdarma
- mobilní telefon s výhodným tarifem (0,57 Kč/min./SMS) i k soukromým účelům

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

mechatronik

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ elektro s praxí min. 4 roky
- min. §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
- elektrotechnická orientace silnoproud i slaboproud
- zkušenosti v oblastech mechatronika a automatizace
- alespoň základní znalost řídících systémů Siemens (SIMATIC, SINUMERIC aj.)
- čtení technické dokumentace
- znalost CNC systémů, příp. obráběcích strojů výhodou
- samostatnost
- komunikativnost
- tvůrčí řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významný výrobce výhybkových konstrukcí s dlouholetou tradicí a specializací na výzkum, vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční, podzemní a tramvajové tratě.
ID: 3842030  Datum zveřejnění: 7.1.2020