Reagujte bez životopisu

Práca v holandských skladoch/skleníkoch! Nástup dohodou! Výhodné ubytovanie a cesta do práce zadarmo!

Duijndam Works

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
podľa DOHODY
12 - 14 EUR/hod.príplatky za prácu cez víkendy, v noci a nadčasy!, +8,33% ku každej odpracovanej hodine (dovolenkové peniaze)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame viaceré pracovné príležitosti v Holandsku.

Práca v skladoch s potravinami, kvetmi: balenie a triedenie ovocia, zeleniny v skladoch, práca s vysokozdvižným vozíkom, etiketovanie tovaru, príprava objednávok, práca za pásom, balenie a aranžovanie kvetov.

Nástup do práce je na základe dohody, podľa toho, kedy môžete vycestovať.

Vieme zabezpečiť prácu aj uchádzačom, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku a hľadajú lepšie podmienky.

V prípade záujmu, prosíme vyplniť krátky registračný formulár TU (nakopírujte si odkaz do prehliadača):

Uchádzačov budeme po registrácii cez formulár kontaktovať telefonicky a videohovorom.
Môžete nám aj napísať na [email protected]

- Bez poplatku za sprostredkovanie práce.
- Nástup možný každý týždeň.
- Pomoc s vybavením dokladov v Holandsku.
- Výplata každú stredu.
- Dovolenkový príspevok.
- Doprava do práce firemným autom alebo bicyklom ZADARMO.
- príplatok k platu pre vodičov služobných áut: osobné auto - 20 € v
čistom na týždeň, autobus - 40 € v čistom na týždeň
- UBYTOVANIE vo firemnom byte/dome s potrebným vybavením.
- Každý týždeň sa z výplaty sťahuje 115,10€/osoba za ubytovanie
(nájom, elektrina, voda, plyn, tv kábel)
- zdravotné poistenie - 33,46 € /týždenne - dotované (Zorgtoeslag) až do 154 € /mesačne
- Wifi na ubytovaní zadarmo.

Informácie o výberovom konaní

Je potrebná REGISTRÁCIA na odkaze:

Uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Sprostredkovanie zamestnania .
Ponúkame prácu s ubytovaním v logistike, záhradníctve, výrobe a rôznych iných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Ochota pracovať
- Seriózny prístup k práci
- Schopnosť rýchlo sa učiť
- Tímový hráč
- Bezúhonnosť

Ponúkame prácu v logistike, záhradníctve , výrobe a rôznych odvetviach
Hlavnou oblasťou činnosti spoločnosti je logistika / prijem objednávok, balenie ovocia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4534283  Datum zveřejnění: 18.10.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.