Asistent/ka

DŮM NA ZELENOU s.r.o.

Místo práce
Sadová 1676, Příbor, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi organizační typ, baví Tě komunikace s lidmi a zároveň jsi člověk, který své úkoly pečlivě dotáhne do zdárného konce a je na něj spoleh? Pak do našeho kolektivu firmy DŮM NA ZELENOU s.r.o. hledáme právě Tebe.

Jsme malá ambiciózní firma, která se rychle rozrůstá. Zabýváme se instalací fotovoltaik, vzduchotechnik, tepelných čerpadel a vyřizováním dotací. Zakládáme si na přátelské, otevřené atmosféře a férovém jednání.

Co budeš mít na starost?
• Komunikaci s našimi zákazníky (emailovou, telefonickou).
• Přípravu administrativních podkladů.
• Evidenci zákazníků v interním sytému CRM a Clockify.
• Evidenci připravených a podepsaných smluv, kontrolu podepsaných dokumentů.
• Přípravu reportů pro jednatele firmy.

Co od tebe očekáváme?
• Praxi v administrativě minimálně 2 roky.
• Perfektní znalost českého jazyka.
• Dobrou znalost práce na PC (Word, Excel).
• Velmi dobré organizační a koordinační schopnosti, spolehlivost, smysl pro pořádek, zodpovědnost a příjemné vystupování.
• Řidičský průkaz skupiny B.

Co ti nabízíme?
• Práci v přátelském kolektivu.
• Pracovní jistotu a stabilní zázemí úspěšné české společnosti v perspektivním oboru.
• Nástupní mzdu 25.000 - 30.000 Kč (dle kvalifikace).
• Flexibilní pracovní dobu.
• HPP s možností prodloužení na dobu neurčitou (první rok na dobu určitou).
• Celofiremní akce.
• Možnost nástupu ihned.

Rádi Tě v našem týmu přivítáme co nejdříve. Zaujala tě nabídka? Pošli nám svůj profesní životopis a uvítáme také motivační dopis.

Kontakt: Ing. Pavla Hanzlíková, +420 771 234 888, [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4537062  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc