Realitní makléř Praha 5 - Anděl

Duna House Czech Republic

Místo práce
Karla Engliše 13, Praha-Smíchov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40000-80000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Únava z rutiny ....? Bez motivace ....? Bez perspektivy .....? Čas pro nový začátek!

Sám sobě šéfem! Hrdost na vlastní cíle a jejich splnění! Pestrá a vzrušující akce! Nadprůměrný výdělek! Lukrativní pozice se společenskou prestiží! Jmenuje se Realitní makléř.

V naší nové pobočce na Andělu, v centrální části Smíchova, máme posledních pár míst! Těšíme se na bouráky z obchodu, pro které slovo „NE“ neexistuje. Na vytrvalé buldoky, kteří se umí zakousnout a nepustit. Zajímají nás vaše obchodní zkušenosti, jizvy z vašich obchodních bitev, které jste vybojovali. Vás, kteří si nedávají malé cíle a které nudí teorie o tom, jak se to nedá zvládnout. Kašlem na vzdělání a diplomy. Jediné co platí, jsou výsledky! Pokud je máte, jste náš člověk, kde ještě vězíte? Chytněte ty realitní obchody a zatočte s nimi! A nacpěte si ty kapsy penězi! Jste to vy? Tak už volejte!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Není dnes lepší místo v Praze, než centrální část Smíchova. Tady máte teplé místo v naší kanceláři, tady máte svůj počítač nabitý informacemi. Tady máte partu nemovitostem oddaných střelců, jako jste vy. A odtud si podrobíte svět realit, odtud budete vyrážet do bitvy za skvělými realitními obchody.

Informace o náboru

V případě úspěšného absolvování výběrového řízení Vás rádi přivítáme v našem týmu a poskytneme Vám maximální podporu na cestě k obchodním úspěchům!
Teď je ta doba, kdy se připojit do Realit - do naší realitní rodiny, která Vám nechá vydělat a ještě si to užít a mít čas i na soukromí život, který je tak důležitý! Pojďte to vyzkoušet a uspět i VY.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Junior makléř je pozice určena pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti v realitách. Náš propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie Vám pomůže se všemu naučit. Důležité je umět porozumět klientům a dokázat jim pomoci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Duna House Česká republika je součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group. Máme přes 15 let zkušeností s realitami. Našimi partnery v mezinárodní síti jsou největší maďarská realitní společnost Duna House, Smart Ingatlan a největší polská realitní společnost Metro House. Stovky poboček ve střední Evropě a tisíce aktivních makléřů jsou důkazem úspěchu a kvality realitních služeb Duna House Group. Potřebám klienta je věnována maximální pozornost.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Duna House Franchise s.r.o.
Karla Engliše 13
15000 Praha 5 - Smíchov
https://makleridunahouse.cz
ID: 3628502  Datum zveřejnění: 25.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000-80000