Manažer obchodního týmu

Duna House Czech Republic

Místo práce
Michelská 300/60, Praha 4-Michle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsícBonusy/Premie, Provize z prodeje, Flexibilní pracovní doba, Vzdělávací kurzy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se osobnost se:
• Zkušenostmi v oblasti realit, finančnictví nebo prodeji
• Zkušenostmi s vedením projektů od začátku do konce – plánování, realizace, kontrola, reporty
• Schopností vyhodnocovat a průběžně kontrolovat plnění plánů
• Schopností vybudovat, motivovat a vést nejlepší obchodní tým

Co od vás očekáváme?
• Otevřenost k učení nových věcí a zápal pro práci
• První fázi 2-6 měsíců práci realitního makléře k získání zkušeností a know-how naší firmy
• V druhé fázi budování vlastního obchodního týmu s plnou pomocí vlastního mentora a našeho systému
• Plánování finančních cílů, aneb kolik vy a váš tým vydělá peněz 

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• 30 000Kč fixní pravidelný příjem + provize z vlastních obchodů + provize z obchodů týmu = dostat se na příjem 100 000Kč nebo více je s námi reálné!
• Provize z finančních obchodů díky spolupráci s naším finančním specialistou
• Propracovaný vzdělávací systém školení a seminářů v oblasti realit
• Unikátní HR a marketingový systém, který vám pomůže vybudovat váš tým od základů až k vrcholu
• Díky našemu marketingovému/IT/mediálnímu specialistovi vám a vašemu týmu nabídneme až 1500 aktivních kupujících
• Největší databázi nemovitostí na prodej v Praze

Informace o náboru

Více informací na www.dunahouse.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme aktivní, prozákaznicky orientovanou osobnost s „tahem na branku“, výbornými obchodními dovednostmi a praxí v prodeji. Preferujeme osobnost se zkušenostmi v realitách, finančnictví nebo obchodě. Důležité je umět porozumět klientům a dokázat jim pomoci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Duna House Česká republika je součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group. Máme přes 15 let zkušeností s realitami. Našimi partnery v mezinárodní síti jsou největší maďarská realitní společnost Duna House, Smart Ingatlan a největší polská realitní společnost Metro House. Stovky poboček ve střední Evropě a tisíce aktivních makléřů jsou důkazem úspěchu a kvality realitních služeb Duna House Group. Potřebám klienta je věnována maximální pozornost.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3668068  Datum zveřejnění: 14.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 80 000 Kč/měsícBonusy/Premie, Provize z prodeje, Flexibilní pracovní doba, Vzdělávací kurzy