Žeriavnik na autožeriav (Ref. č.: 201-1)

DUNAGÉP SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha prideleného pracovného stroja - autožeriava
Starostlivosť o tech. stav stroja, pravidelná denná, mesačná údržba
Samostatný výkon pridelenej práce pre externých odberatelov

Informácie o mzde

950 - 1450

Konkurencieschopné finančné ohodnotenie,
Možnosť vianočného platu
Možnosť platového navýšenia
Možnosť príspevku na náklady dochádzky do práce
V prípade potreby zabezpezpečíme ubytovanie zdarma
Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
Zaujímavá, dynamická práca
Možnosť zvyšovania odbornej kvalifikácie a osobného rozvoja
Týždeň dovolenky naviac

V prípade záujemcu, ktorý nemá žeriavnický preukaz, alebo záujemcu bez praxe, zabezpečíme potrebné školenie na náklady zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Žeriavnický preukaz skupiny: Aa - Mobilné žeriavy výložníkového typu
- Preukaz viazača bremien
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, precíznosť
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov
- Samostatnosť, flexibilita
- Záujem o dlhodobú prácu

Spoločnosť vykonáva zdvíhacie, žeriavnické a transportné práce pri stavebných, montážnych, opravárenských a údržbárskych prácach pre externých odberatelov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DUNAGÉP SLOVAKIA, spol. s r.o.
Vlčie hrdlo - areál SLOVNAFT a.s., P.O.BOX 49
820 03 Bratislava
ID: 1229970   Datum zveřejnění: 26.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   950 - 1450