Skladník

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

skladové hospodářství – příjem a výdej surovin pro výrobu
expedice – výstupní a vstupní množstevní kontrola
obsluha a seřízení stroje
drobná údržba

Informace o náboru

Požadavky:

min. vyučení
praxe na obdobné pozici
oprávnění řídit VZV
základy práce na PC
čistý TR
pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

práce ve stabilní společnosti
přátelské pracovní prostředí
možnost seberozvoje
dobré platové ohodnocení
příspěvek na pohonné hmoty

Souhlasím, aby společnost Dunross Recruitment, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí čisticích prostředků na výpočetní a kancelářskou techniku, hledáme vhodného uchazeče pro pozici Skladník.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2742190  Datum zveřejnění: 29.9.2016