Projektový manažer

Dunross s.r.o.

Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Koordinace veškerých činností v rámci realizace projektů/zakázek,
tzn. od zadání do výroby až po předání zákazníkovi (zajištění
objednávek materiálu, služeb, fakturace na zákazníka atd.
- Komunikace se zákazníky
- Spolupráce při realizaci zakázek se specialisty pro intralogistická
řešení, s referentkou oddělení podpory prodeje
- Monitoring zakázek, vyhodnocování případných rizik
 Písemný styk se zákazníkem a s dodavateli zboží a služeb
- Pravidelná účast na poradách (obchodního oddělení/intralogistiky)
- Pravidelná práce s firemním ERP systémem
- Písemný a osobní styk se zákazníkem a s dodavateli zboží a služeb
- Práce s platnými legislativními předpisy souvisejícími s realizací
zakázek
- Pravidelná účast na školeních BOZP a PO a dalších školeních dle
pokynů nadřízeného pracovníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup: dohodou
- pracovní doba: 8:00-16:30, flexibilní dle potřeb daného projektu
- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- zajímavé firemní benefity, např. týden dodatkové dovolené, penzijní a úrazové pojištění, stravenky v hodnotě 105 Kč, právní a psychologické poradenství, jazyková výuka a další
zaškolení na centrále v Praze
pracovní pomůcky (notebook, mobilní telefon, služební automobil)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro celosvětového poskytovatele intralogistických řešení na míru hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektový manažer ILS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Doprava, logistika, zásobování

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně střední odborné vzdělání zakončené maturitou s technickým nebo ekonomickým zaměřením
- zkušenost s vedením projektů, popř. týmu
- zkušenost s jednáním se zákazníky a dodavateli, orientace na zákazníka
- znalost logistických procesů
- řidičský průkaz sk. B
- bydliště v Brně a okolí nebo v Ostravě
- komunikativní znalost Aj podmínkou, Nj výhodou
- praxe na obdobné pozici alespoň 2-3 roky výhodou
- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
- zkušenost s ERP systémy typu SAP, Navision, AutoCAD výhodou
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
komunikativnost, týmový hráč
schopnost improvizace, rychlého rozhodování, tvořívé myšlení, organizační schopnosti
- časová flexibilita v rámci plnění svých pracovních povinností
reprezentativní chování a vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3284089  Datum zveřejnění: 11.1.2018