Zkušební technik - asistenční systémy

Dunross s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podpora vývoje a testování elektronických jednotek pro společnost Škoda Auto, a.s.
Stavba specifických měřících stanovišť
Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji
Práce s technickou dokumentací (technické výkresy, specifikace, normy)
Práce s diagnostikou vozidla
Specializovaná měření na vozech (osciloskop, proudová sonda, aj. měřící zařízení)
Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem Volkwagen
Účast na zahraničních zimních a letních zkouškách
Příprava elektromobilů pro další činnosti konstruktérů a zodpovědnost za vysokonapěťové části

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příležitost k získání specifického know-how a práci na zajímavém projektu
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ s maturitou stavebního směru
- praxe v oboru
- zkušenosti s realizací stavebních zakázek
- autorizace výhodou
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost plánování
- uživatelskou znalost PC
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3509091  Datum zveřejnění: 5.10.2018