Programátor telematických zařízení

Dunross s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
50-100.000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zapojení do produktového vývoje telematických zařízení
- Vývoj nízkoúrovňového software pro telematická zařízení
- Testování v laboratořích i na reálných vzorcích v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- SIM pro služební a osobní použití
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolenou navíc
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost práce v režimu Home office
- Atraktivní finanční ohodnocení
- Zajímavou práci v prostředí dynamické společnosti
- Moderní a přátelské pracovní prostředí v Benešově (poblíž vlakového a autobusového nádraží)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mladá, dynamická společnost sídlící v České republice s pracovišti v Praze a Benešově. Zaměřuje se na návrh, vývoj a dodávky produktů a řešení pro zpoplatňováním uživatelů pozemních komunikací a
dodávky veřejných služeb.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3545060  Datum zveřejnění: 22.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50-100.000Kč