Social media specialist

Dunross s.r.o.

Místo práce
Athens, Atény, Řecko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- koordinace, správa a kontrola online kampaní
- podpora klientů a spolupráce na tvorbě jejich strategie
- komunikace s uživateli a pomoc při řešení jejich problémů
- vyhledávání a blokování nevhodného obsahu
- monitoring sociální sítě
- práce s interními systémy
- administrativní činnost aj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nový start na juniorských pozicích s možností rychlého kariérního růstu
- zkušenost s prací pro jednu z největších technologických firem na světě
- kompletní relokační balíček ( zaplatíme letenky, dopravu z letiště a rovněž první týdny ubytování na hotelu, než najdeme vhodné bydlení v apartmánech )
- konkurenční plat pro řecký trh
- motivační výkonnostní bonusy
- 13. a 14. plat
- práci na hlavní pracovní poměr
- přátelský mezinárodní kolektiv a také náš mladý československý team
- slevy, speciální nabídky, vouchery a jazykové kurzy zdarma aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Baví tě sociální sítě a chtěl/a bys pracovat v zahraničí?
Chtěl/a bys vedět, jak to vypadá v zákulisí Facebooku?
Pozice social media agent v Athénách čeká právě na tebe!
Schvalování kampaní, vyhledávání nevhodného obsahu a jeho blokování, orientace v nejnovějších funkcích...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- zájem o sociální sítě a jejich vývoj
- ochota relokovat se do zahraničí
- komunikativnost a ochota učit se novým věcem
- spolehlivost a otevřenost novým zkušenost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3635860  Datum zveřejnění: 6.5.2019