Property manager - realitný maklér

Dunross s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 Kč/mesiacmzda je uvedena v EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávať vhodné nájomníky (predovšetkým do kancelárskych budov)
- zúčastňovať sa obchodných rokováni s realitnými kanceláriami aj s nájomcami
- tvoriť stratégie v rámci inzercie a reklamy
- zabezpečovať administratívnu a technickú správu objektov

- veľmi dobrý mzdové ohodnotenie, prémie a 13. plat
- stravné lístky
- zmluva na dobu neurčitú
- osobný prístup k zaměstantncům

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

náš klient pôsobí v oblasti prenájmu nehnuteľností, najčastejšie kancelárskych budov, ktorých má v Bratislave niekoľko

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pozícii min. rok a pol
- znalosť technickej dokumentácie
- komunikatívnosť
- samostatnosť

Dunross Recruitment je personálne-poradenská spoločnosť. Vznikla v Českej republike a svoje pôsobenie rozšírila i na poľský a slovenský trh. Zameriavame sa hlavne na pozície stredného a vyššieho managementu a na pozície špecialistov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3739375  Datum zveřejnění: 19.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 Kč/mesiacmzda je uvedena v EUR