Koordinátor projektů pro Mobilní online služby (Praha/MB)

Dunross s.r.o.

Místo práce
Braník, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za vývoj mobilních aplikací, řídících jednotek a služeb Škoda, které můžeme využívat nejen v automobilech
- Analýza nalezených chyb a závad, dohlížení na jejich nápravu
- Porozumění a tvorba požadavků zákazníka
- Analýza technických specifikací
- Komunikace s vývojáři mobilních aplikací
- Komunikace a reprezentace firmy uvnitř koncernu VW
- Koordinace vývojových aktivit
- Plánování dodávek produktů, testovacích smyček a prezentace výsledků
- Tvorba reportů a udržování povědomí o aktuálním dění v projektu
- Budování know-how v oblasti komunikačních protokolů mezi chytrými zařízeními a vozidlem i mezi vozidly

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příležitost k získání specializace v oboru
- Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
- Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
- Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
- Jazykové kurzy přímo na pracovišti
- Sick days
- Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
- Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
- Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
- Program Multisport
- Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu
- Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás! Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která testuje a vyvíjí elektrické a elektronické systémy do aut. Naše společnost je strategickým partnerem nejen pro ŠKODA AUTO, ale i pro další členy koncernu Volkswagen a propojuje výrobce automobilů a dodavatele informačních technologií. Své zákazníky doprovázíme celým procesem vývoje elektroniky vozu – tedy od návrhu, přes vývoj a testování, až po sériová řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ / SŠ vzdělání technického směru
- Orientaci v automobilové elektronice a v prostředí automotive
- Komunikativní znalost anglického jazyka (B2)
- Řidičský průkaz sk. B
- Samostatnost
- Komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3769933  Datum zveřejnění: 23.9.2019