Specialista zákaznického centra v Řecku pro luxusní značky

Dunross s.r.o.

Místo práce
Řecko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/měsíc13. a 14. plat, bonus po šesti měsících 300 euro po patnácti měsících 600 euro. Čtvrtletní bonusy. Měsíční bonusy až 350 euro.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká?

Budete komunikovat s českými zákazníky v českém jazyce a odpovídat na jejich dotazy týkajících se prestižních značek. Žádný prodej, žádné ankety. Zákaznící budou volat vám, komunikace také probíhá přes email a chat.

Co vám můžeme nabídnout?

To, co žádný jiný zaměstnavatel v ČR nenabídne: Kancelář 15 minut od moře.

Nestačí? Nabízíme ještě 13. a 14. plat. Leteny zdarma, hotel na 14 dní zdarma i se stravou, plně hrazeného makléře, který vám pomůže najít bydlení.
Ještě? Ok, nabízíme i spoustu firemních aktivit jako jsou sportovní turnaje, kulturní akce a BBQs a stabilní zázemí velké korporátní rodiny, kde pracuje 8900 mladých lidí z různých zemí světa.

A nakonec vám dáme kurzy řeckého jazyka zdarma.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Být sympatický týmový hráč, který je komunikativní a schopen pracovat pod tlakem. Nutností je znalost anglického jazyka na úrovni B2 (středně pokročilý) kvůli zaučení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hradíme letenky do Atén, 14 dní pobytu v hotelu i školení, práce na HPP, plně hrazeno zdravotní pojištění, spousta sportovních aktivit... Plat po zkušební době až 1500 euro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Společnost, pro kterou zprostředkováváme personální služby se může pyšnit tím, že dnes zaměstnává osm tisíc lidí ze sto zemí a pracuje pro ty nejprestižnější značky světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme někoho, kdo je team player, má angličtinu na úrovni B2 a sympatickou povahu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3913918  Datum zveřejnění: 19.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc