Expert zákaznické péče slovenských klientů v Řecku (Atény)

Dunross s.r.o.

Miesto práce
Athens, Greece
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
22.9
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac13,14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nejprve začneme tím, že práce je opravdu v Aténách, ne v Brně, ne v Plzni, ani v Chorvatsku. Je vážně v Řecku. Opravdu. Naozaj.

Co vás čeká?

Budete komunikovat s českými zákazníky ve slovenském jazyce a odpovídat na jejich dotazy týkajících se prestižních značek (Netflix, Pandora, Audi, Facebook, Microsoft). Žádný prodej, žádné ankety. Zákazníci budou volat vám, komunikace také probíhá přes email a chat.

Co Vám můžeme nabídnout?

To, co žádný jiný zaměstnavatel na Slovensku nenabídne: Kancelář 15 minut od moře!

Nestačí? Nabízíme ještě 13. a 14. plat, měsíční bonusy, leteny zdarma, hotel na 2 až 3 týdny zdarma i se stravou a následně hradíme realitního makléře, který vám pomůže najít trvalé bydlení.
Ještě? Ok, nabízíme i spoustu firemních aktivit jako jsou sportovní turnaje, kulturní akce, výlety, BBQs a stabilní zázemí velké korporátní rodiny, kde pracuje 8900 mladých lidí z různých zemí světa.

A nakonec Vám dáme kurzy řeckého jazyka zdarma ,stravenky a možnost rychlého kariérního růstu.

Práce je pochopitelně na HPP a jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Být sympatický týmový hráč, který je komunikativní a schopen pracovat pod tlakem. Nutností je znalost anglického jazyka na úrovni B2 (kvůli zaučení). Pokud splňujete všechny požadavky a spolehlivost je Vaše druhé jméno, pošlete nám CV v anglickém jazyce.

Nemůžeme slíbit, že se z Vás stane velkostatkář a milionář, ale budeme se snažit, abyste byl v Řecku spokojený. Tak co? Takhle životní etapa na sebe nenechá dlouho čekat!

ONLY EU PASSPORT

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme ještě 13. a 14. plat, měsíční bonusy, leteny zdarma, hotel na 2 až 3 týdny zdarma i se stravou a následně hradíme realitního makléře, který vám pomůže najít trvalé bydlení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Prestižní a populární společnost, která ve svém oboru patří mezi největší na světě.
V roce 2020 dostala ocenění zaměstnavatel roku!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dunross Recruitment je personálne-poradenská spoločnosť. Vznikla v Českej republike a svoje pôsobenie rozšírila i na poľský a slovenský trh. Zameriavame sa hlavne na pozície stredného a vyššieho managementu a na pozície špecialistov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3959711  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac