Zákaznická péče v Řecku Nabídka dne

Dunross s.r.o.

Místo práce
Atény, Řecko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

Budete komunikovat s českými zákazníky v českém jazyce a odpovídat na dotazy oblíbených společností. Jedná se o zajímavé projekty a v žádném případě se nejedná o prodej, ankety atd...

Co Vám můžeme nabídnout?

To, co žádný jiný zaměstnavatel v ČR nenabídne: Kancelář 15 minut od moře!

Nestačí? Nabízíme ještě 13. a 14. plat, měsíční bonusy, letenky, hotel na 2 týdny zdarma a následně uhradíme poplatky za realitního makléře, který vám pomůže najít trvalé bydlení.

Ještě? Ok, přidáme i spoustu firemních aktivit jako jsou sportovní turnaje, kulturní akce, výlety, BBQs a stabilní zázemí velké korporátní rodiny, kde pracuje 8900 mladých lidí z různých zemí světa.

A nakonec Vám dáme kurzy řeckého jazyka zdarma a možnost rychlého kariérního růstu.

Práce je pochopitelně na HPP a jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Co od Vás potřebujeme zase my?

Začneme dobrou angličtinou, protože právě v AJ se budete 2-4 týdny zaučovat ( školení je již placené).

Pokud splňujete všechny požadavky a spolehlivost je Vaše druhé jméno, pošlete nám CV v anglickém jazyce a my se vám ozveme.

Tak co? Tato životní etapa na sebe nenechá dlouho čekat!

ONLY EU PASSPORT

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Zaměstnavatel roku 2018,2019,2020. TP zaměstnává 5800 lidí z celé Evropy. V místě pracoviště se mluví 60 jazyky. Staňte se součástí naší společnosti a začněte novou životní kapitolu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4089947  Datum zveřejnění: 11.2.2022