Samostatná účetní

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat Vaše činnost?
 Účtování běžných účetních transakcí (pokladna, banka, dodavatelské faktury, cestovní příkazy,
stravenky, časové rozlišení) v globalním účetním systému
 Zodpovědnost za přesné a včasné zaúčtování vzhledem k měsíčním termínům reportingu
 Kontrola a zpracování cestovních příkazů
 Spolupráce s hlavní účetní při měsíčních inventurách rozvahových účtů, pravidelná kontrola saldokont
 Spolupráce při přípravě podkladů pro audit, daňové poradce, statistický úřad
 Spolupráce s kontrolingovým oddělením při zpracování měsíčních a dalších ad-hoc reportů –
majetek, intercompany transakce, daně, reconciliace systémů a další.
Co byste měl/a umět či mít?
 SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
 min. 2 roky praxe na pozici účetní nebo z účetního Shared Service Centra, kdy Vám pozice v naší
společnosti umožní dále rozvíjet Vaše znalosti v CZ a US GAAP učetnictví a daních ve středně velké
mezinárodní firmě
 Znalost anglického jazyka (AJ) nutná – velká část zaměstnanců jsou cizinci, v AJ proto probíhá běžná
komunikace především ohledně cestovních náhrad, emailová komunikace cca v 50 % a také
používáme globální účetní a systém v AJ
 Dobrá znalost MS Excel - používáno denně
 Logické a analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce,
flexibilita

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
 Zázemí a uplatnění v mezinárodní společnosti
 Motivační bonusový systém a flexibilní balíček benefitů (včetně stravenek, skupinového životního
pojištění, ergonomických stolů sit&stand, nebo například ovoce každý den)
 Jazykové vzdělávání, 5 týdnů dovolené
 Flexibilní pracovní dobu v rámci pracovního týdne
 Příjemné pracovní prostředí přímo v centru Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Stabilní zázemí, sympatický tým a místo v centru Prahy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4090720  Datum zveřejnění: 27.5.2021