Quality Engineer

Dux Logistics & Tech Praha s.r.o.

Místo práce
Sezemická 2863/8, Praha 20, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc13.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Dux Logistics & Tech Praha s.r.o. zabývající se finální kontrolou funkčnosti a vizuální kontrolou displejů do navigací, hledá schopné lidi s ochotou učit se novým věcem do svého provozu v areálu skladové zóny v Horních Počerncích na pozici:

Náplň práce:

kontrola displejů - rozbor vad a jejich příčin
navrhování zlepšení procesů pro zvýšení kvality
dohled nad kvalitou ve společnosti
komunikace se zákazníky
kontrola dodržování procesů ve společnosti
kontrola vadných dílů u zákazníka
Požadujeme:

Základní komunikativní znalost AJ
Schopnost vést tým operátorů, motivovat a kontrolovat zadané úkoly
Být pravou rukou manažera
Ochotu učit se, zodopvědnost, pracovitost, loajalitu
Výborné komunikační schopnosti
Dobrý zrak
Možnost nástupu ihned
Být přesvědčivý a ochotný diskutovat - stát si za svým názorem
Zkušenosti nepotřebujete, s těmi vám pomůžeme my
Nabízíme:

Kompletní zaškolení
Příjemný kolektiv
Rodinné prostředí
Přátelský přístup
Stabilitu a jistotu dlouhodobé práce
Opravdu hodně znalostí a zkušeností
Budeme se na vás těšit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobrý zrak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Dux Logistics & Tech Praha s.r.o. se zabývá výstupní kontrolou jakosti displejů do vestavěných navigací. Společnost působí v čechách od února 2015, kdy zde byla založena svou matčinou společnosti se sídlem ve Frankfurtu, která se zabývá mimo jiné také výstupní kontrolou. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi koncovými zákazníky můžeme ve svém oboru nabídnout velmi stabilní prostředí.
ID: 3967725  Datum zveřejnění: 14.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc