Obchodni cestujici

Dynamade Pty. Ltd. odštěpný závod

Česká republika, Liberecký kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
březen 2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícbonusy za prodej

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodního zástupce pro mezinárodní firmu vyrábějící pamlsky pro psy a kočky, který bude navštěvovat obchody pro chovatele s našimi výrobky. Náplní práce bude starost o svěřený region a zákazníky . Denní návštěvy stávajících klientů, prezentace novinek, objednávání a doplňování zboží, vyhledávání nových zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemni auto, firemní telefon (nebo sim karta) , první tři měsíce fixní plat, po skončení 3 měsíční lhůty nabízíme možnost přechodu na stálý pracovní poměr s fixním základem platu + nadstandartními motivačními bonusy.

Informace o náboru

informace o sobě (životopis) a popis zkušeností z práce v podobném oboru zašlete, prosím, na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

nákup, prodej, obchod

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti z obdobné pozice a doložitelné prodejní úspěchy výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky pro psy a kočky
ID: 3859271  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc