Specialista skladové logistiky

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěl/a byste pracovat pro úspěšnou mezinárodní obchodní společnost? Máte zkušenosti v oblasti skladové logistiky, komunikujete rádi v němčině nebo v angličtině a baví Vás analyzování dat a práce s čísly? Pak se neváhejte přihlásit, čekáme právě na Vás!

Náplň práce:
• analýza činností a procesů na logistických centrech se zaměřením na maximalizaci efektivity práce
• analýza dat ze skladových systémů
• příprava reportů
• komunikace s kolegy na centrále v Německu
• správa mezinárodních směrnic a jejich úprava pro Českou republiku
• příprava podkladů pro roční plánování
• sledování výsledků v průběhu obchodního roku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• důkladné zapracování v rámci ČR
• zaměstnání na dobu neurčitou v úspěšné mezinárodní obchodní společnosti
• možnost profesního růstu
• velmi dobré mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky
• příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
• nástup dohodou
• místo výkonu práce: Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně 1 rok souvislé praxe ve rámci optimalizace procesů skladové logistiky
• znalost procesů skladové logistiky podmínkou
• aktivní znalost německého nebo anglického jazyka (min.úroveň B2) je podmínkou
• výborná znalost MS Office (především nadstandardní Excel)
• analytické myšlení a radost z práce s čísly
• flexibilita, nadprůměrná angažovanost a pracovní nasazení
• komunikativní, otevřená osobnost
• ochota učit se novým věcem
• ukončené SŠ/ideálně VŠ vzdělání
• ŘP – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3181681  Datum zveřejnění: 7.9.2017