Projektový manažer - stavebnictví

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zodpovědnost za řízení svěřených projektů po stránce technické a organizační
průběžná kontrola všech dílčích etap projektu
řízení prací projektantů jednotlivých profesí a subdodavatelů
koordinace a kontrola projektu ve spolupráci s příslušnými odděleními společnosti
komunikace s dodavateli – kontrola a průběžné hodnocení technických a ekonomických aspektů projektu
kontakt s potřebnými úřady – dodržování technických pravidel a norem
aplikace mezinárodních požadavků na výstavbu projektů
kontrola používání předepsaných postupů a směrnic v rámci výstavby
aktivní hledání optimalizací v rámci výstavby, údržby a provozu projektu
komunikace s kolegy na centrále v Německu příp. jiných zemích
aktivní řízení a koordinace přidělených projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavé zaměstnání v rychle se rozvíjející úspěšné společnosti
implementace nových postupů a technologií v rámci společnosti
nadprůměrné mzdové ohodnocení
stravenky a 5 týdnů dovolené
příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
nástup možný ihned nebo dle dohody
místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání stavebního zaměření
praxe na podobné pozici ve stavebnictví, ideálně 3-5 let
velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka je podmínkou
projektové dovednosti
vysokou odolnost vůči stresu a psychické zátěži
vysoké pracovní nasazení a samostatnost
schopnost týmové spolupráce
flexibilitu, nadprůměrnou angažovanost
ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3220097  Datum zveřejnění: 19.10.2017