Inženýr kvality - výroba

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Mělník
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš produkt, kompletní mechatronické polohovací systémy pro kancelářský nábytek jsou potřebou budoucnosti a budou sloužit zaměstnavatelům, kteří respektují individuální potřeby svých zaměstnanců na vybavení kanceláře a především zdravotní hledisko. Věděli jste, že chronické bolesti zad, onemocnění svalů a páteře jsou dnes nejčastějším důvodem pracovní neschopnosti zaměstnanců? Pojďte se s námi podílet na výrobě pro zdraví prospěšných systémů!

Co Vás čeká?

Na začátku úzká týmová spolupráce a komunikace s dodavateli
Školení s externím specialistou kvality
Plánování kvality, použití nástrojů kvality a zlepšování kvality
Budování systémů kvality a jejich implementace
Později spolupráce s výrobou na optimalizaci procesů a zlepšování s cílem dosažení nejvyšší možné kvality
Analýza problémů v oblasti kvality a jejich odstranění
Řešení reklamací a proškolení spolupracovníků v této oblasti
Plánování Interních a externích auditů
Ad hoc úkoly související se vznikajícím výrobním závodem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Smysluplnou práci na plný úvazek
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástupní mzda od 45.000 Kč
Využití angličtiny
Aktivní budování a rozvoj nové silné výrobní společnosti se zahraničním kapitálem a mezinárodní zkušeností
Rozvoj znalostí v oblasti kvality – školení
Zázemí motivovaného týmu
Pracoviště CTPark sever - Kozomín
Nástup dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Výrobce mechatronických polohovacích systémů pro kancelářský nábytek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání, ideálně technického směru
Alespoň krátká zkušenost s používáním nástrojů kvality a zlepšování kvality (FMEA, PPAP, SPC)
Pokročilá znalost práce s PC (MS Office)
Pokročilá aktivní znalost angličtiny pro časté využití slovem i písmem
Týmovost, proaktivní přístup, flexibilita, organizační schopnosti, tah na branku
Aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Chrudimská 6/1575
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Kontakt

Kontaktní osoba: Adéla Horníčková
Tel.: +420222254501
E-mail: poslat životopis
ID: 3326842   Datum zveřejnění: 11.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000