Category Manager – Analyst

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s daty, rozumíte analýzám trhu a chcete se podílet na určování strategie nákupu úspěšné mezinárodní obchodní společnosti (FMCG)? Pak hledáme právě Vás!

Stručná náplň práce:

analyzuje nákupní data a komunikuje se společnostmi pro výzkum trhu
na základě analýz trhu se podílí na dalším konkurenceschopném rozvoji v ČR
prezentuje výsledky analýz a doporučuje strategie, založené na aktuálních potřebách trhu
metodicky podporuje nákupčí v ČR a úzce spolupracuje s mezinárodním týmem Category managementu v Německu
podílí se na koncepci a implementaci národních Shopper-projektů a spolupracuje na mezinárodních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
atraktivní mzdové podmínky odpovídající Vašim zkušenostem a praxi
5 týdnů dovolené
stravenky v hodnotě 80 Kč
možnost osobního růstu v prostředí úspěšné a dynamické mezinárodní firmy
pracoviště Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ukončené SŠ / VŠ vzdělání
ideálně 3 roky zkušenost se spotřebitelskými analýzami pro FMCG
vítáme předchozí praxi ve společnosti zaměřené na výzkum trhu
aktivní pokročilá znalost angličtiny NEBO němčiny
dobrá uživatelská znalost MS Office
výborné komunikační schopnosti, sebejistota, prezentační dovednosti
ochota k občasným služebním cestám (i do zahraničí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3326892  Datum zveřejnění: 5.3.2018